دانلود کتاب مدیریت زمان تالیف برایان تریسی

دسته بندي : کتاب » تربیتی

دانلود کتاب مدیریت زمان تالیف برایان تریسی
فرمت فایل :  pdf و word
تعداد صفحات فایل : 52 صفحه

کیفیت زندگی شما بستگی دارد به کیفیت مدیریت شما در استفاده بهتر از وقت با ارزش ترین منبع مالی و تمام موجودی شما برای خرید چیزهایی است که در زندگی خواهان آن هستید وقت از بین رفتنی است ، نمی توان آن را پس انداز کرد. فقط می توان آن را به روش های مختلف خرج کرد مدیریت زمان بیش از هر چیز نیاز به انضباط فردی ، خویشتن داری و تسلط بر نفس دارد مدیریت زمان در واقع مدیریت شخصی ، مدیریت زندگی و مدیریت خودتان است. اکثر مردم سرگرم فعالیت هایی هستند که بیشتر آرامش بخشند تا هدفمند مدام از خودتان بپرسید : آیا کاری که مشغول انجام آن هستم " بیشترین بازده برای وقت صرف شده " را دارد یا نه ؟
توانایی شما در مدیریت زمان برای دست یابی به بالاترین نتایج ، مهارت اصلی در کارایی فردی است وقت ماده خام زندگی است . شما چطور آن را عمل می آورید؟
از کمبود وقت گله نکنید . شما تمام وقتی را که وجود دارد در اختیار دارید، یعنی بیست و چهار ساعت در هر شبانه روز بهره وری بالا نتیجه بالا بردن کارایی وقت است . به این ترتیب که فقط مهمترین کارها را انجام دهید.
چشم انداز دراز مدت خود را شرح و بسط دهید . می خواهید ظرف پنج سال آینده به کجا برسید؟
توانایی شما در به تعویق انداختن خوشی های کوتاه مدت تعیین کننده میزان پیشرفت مالی شما در دراز مدت است. ارزش هر چیزی را می توان با مقدار وقتی که حاضرید صرف آن کنید اندازه گیری کرد. جمع آوری هر ثروتی با فروش خدمات فردی ، یا در واقع وقت شخصی ، آغاز می شود.بدترین نوع هدر دادن وقت این است که کارهایی را که اصلا نیازی به انجام دادنشان نیست به بهترین نحو ممکن انجام دهیم انجام کاری که واقعا از آن لذت می برید رمز عملکرد عالی است. هر وقت می بینید کاری خیلی خوب پیش می رود ، می توانید دو چیز دیگر را هم پیدا کنید : یک آدم یک دنده و یک احساس وظیفه پیتر دراکر (نویسنده و سخنران حوزه مدیریت) خوشبختی زمانی حاصل می شود که شما به کاری که انجام می دهید اعتقاد داشته باشید ، آن را خوب بشناسید و دوست داشته باشید آیا در گذشته خود را درگیر کاری کرده اید که اگر اطلاعات امروزتان را داشتید حاضر نمی شدید به آن تن دهید ؟ این کار خلاقه را تمرین کنید که بتوانید کارهایی را که دیگر برایتان اهمیت ندارد رها کنید . همیشه از خودتان بپرسید : با ارزش ترین استفاده ای که در حال حاضر می توانم از وقتم بکنم چیست ؟

بعد از خرید فایل : یک لینک دانلود مستقیم- یک لینک دانلود به ایمیل شما و در صورت درخواست یک لینک به تلگرام یا سروش شما ارسال می شود

(تضمین و راهنمایی برای خرید - پاسخ دهی اشکالات –ارسال در تلگرام )   

 آدرس تلگرام بانک فایل درسی معلمان:https://t.me/darsifile

دسته بندی: کتاب » تربیتی

تعداد مشاهده: 491 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.docx

حجم فایل:19 کیلوبایت

 قیمت: 4,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: